Věrnostní klub "Šťastná rodinka"

Ráda bych s Vámi sdílela prostor, ve kterém si můžeme navzájem poradit, jaké pomůcky se Vám osvědčily a jaké naopak nikoliv; místo, kde se můžeme navzájem podpořit v časech složitých a vzdorovitých a navzájem rozněžnit v těch krásných, plných lásky a vzájemného respektu.

Sama cítím, že dnešní doba je chladná a osamělá a rozhodla jsem se tyto ledy prolomit :) a jelikož jsme také v době digitální a už nás nemusí brzdit ani 300 km vzdálenost, tak můžeme ženský kruh u draní peří nasimulovat i ve světě virtuálním. Ale kdo ví... kde je vůle, tam je cesta... osobně věřím, že se budeme při různých příležitostech setkávat i osobně.

 

 

hvezda  HODNOCENÍ PRODUKTŮ

Abychom zajistili objektivitu a přínos hodnocení produktů, mohou zboží hodnotit pouze registrovaní zákazníci, kteří mají s pomůckami osobní zkušenost. Zároveň je pro nás kvalita a přínos pomůcek velmi důležitá a hodnocení nebereme na lehkou váhu. Sortiment budeme na základě Vašich zkušeností upravovat. Samozřejmě máte možnost nás kdykoliv upozornit na zboží, které Vám v našem sortimentu vysloveně chybí. Uděláme vše proto, abychom produkt sehnali a nabídli Vám ho. Co bychom pro ty naše drobky neudělali.

Hodnocení je v bodovém systému, tedy platí, že čím více hvězdiček produktu dáte, tím lepší je Vaše hodnocení. Stejný systém se využívá třeba u hodnocení hotelů nebo restaurací.

 

facebook  PODPŮRNÁ SKUPINA NA FACEBOOKU

Registrovaní zákazníci, kteří u nás zároveň udělají alespoň jednu objednávku, dostanou přístup k tajné uzamčené skupině,
kterou jsme pro Vás zřídili na sociální síti Facebook.
Věříme, že zde najdete skupinku podobně smýšlejících lidí, kterým není lhostejná budoucnost našich dětí a tím i nás všech.

Můžete zde najít diskuze o pomůckách z našeho eshopu i jiných z oblasti praktického života, navzájem se inspirovat a dávat si tipy na aktivity pro Vaše děti; pomáhat si v těžších situacích v oblasti výchovy. Také zde najdete zajímavé odkazy alternativních školek a škol či události "z oboru".

Našimi hesly jsou vzájemný respekt a porozumění a v tomto duchu bude vedena i skupina.

 

faktury  UŽ ŽÁDNÉ PAPÍROVÁNÍ!

Snažíme se šetřit životní prostředí - alespoň co zvládneme v rámci zachování kvality služeb - proto posíláme faktury už jen elektronicky.
Výhodou je, že všechny své doklady najdete pro případ potřeby na jednom místě, na svém účtu. Zde můžete sledovat i celý průběh zakázky.

Další výhodou je, že při zadávání objednávky už nemusíte vyplňovat svoje údaje, jako adresu a kontakty.
Po přihlášení se za Vás do objednávky samy vyplní.
Není to sice příliš originální, ale stále je to veliká úspora času... a kdo z nás ho má dostatek, ať zvedne ruku.

 

... ŽE JE TOHO MÁLO?

Toto je jen základ. Svých příznivců a zastánců dětí si velmi vážíme. Pokud u nás tedy někdy bude něco extra výhodného, bude se to týkat právě Vás. 
Nechte se překvapit, stále se vyvíjíme a pracujeme na sobě. Kdo ví, co nás napadne třeba zítra.

 

... LÍBÍ?

Pokud se Vám líbí, co čtete a chcete se stát součástí naší rodiny, zaregistrujte se hned. I když zatím nenakoupíte, alespoň budete vědět všechny naše novinky a třeba Vás něco zaujme příště.

 

stan_se_clenem1

 

 

 

Hodnocení obchodu

Zobrazit všechna hodnocení >>
x