MY JEDEME DÁL, ale vzhledem k aktuální situaci v ČR s ohledem na COVID-19 jsme až do odvolání pozastavili možnost nakoupit zboží skrz pobočky Zásilkovny. Zároveň jsme pozastavili i platbu dobírkou. Jako kompenzaci jsme pro Vás zlevnili cenu dopravy kurýrem DPD ze 115,- na 99,- Kč. Řidiči jsou vybaveni rouškou a rukavicemi. Bezpečnostní opatření jsme přijali i na skladě, protože bezpečnost je na prvním místě. Eshop tedy jede dál a po večerech šiju roušky :) Nenechte nás v tom. My Vás v tom nenecháme. Díky Valina s rodinou ♡

Montessori pomůcky pro výuku matematiky

Nejprodávanější

Červeno-modré tyče z bukového dřeva
 
1 515 Kč
Detail
Barevné korálkové schody (1-9)
 
65 Kč
Detail
97 položek celkem
Červeno-modré tyče - zmenšená verze
549 Kč
Zlomkové kuželky - zmenšená verze
499 Kč
Stojan na barevné korálkové schody
589 Kč
Držák na perlový materiál (11-19)
615 Kč
Černo-bílé korálkové schody (1-9)
65 Kč
Barevné počítací špalíčky
425 Kč
Krychlový materiál
5 035 Kč
Žluté hranoly
979 Kč
Červeno-modré tyče z bukového dřeva
1 515 Kč
Kovové kruhy s podstavcem
2 909 Kč
Vepsané a soustředné kovové tvary
2 129 Kč
Kovové trojúhelníky
899 Kč
Kovové čtverce
2 239 Kč
Počítadlo 1-10
335 Kč
Základní záporná hadí hra
2 385 Kč
Barevné perlové krychle
2 999 Kč
Tisícový perlový řetěz
785 Kč
Stovkový perlový řetěz
79 Kč
Barevné korálkové schody (1-9)
65 Kč
9 zlatých perlových "desítek
49 Kč
Krychle pro výpočet druhé mocniny
669 Kč
Velké číslice k perlovému materiálu
475 Kč
Nahoru
Další produkty

S geometrickými tvary je potřeba začít pracovat již v raném věku dítěte. Stejně tak práce s prostorovým materiálem je důležitá z důvodu vnímání vnějších podnětů. Již v kojeneckém věku dítě vnímá podněty kolem sebe, které jej obklopují a formují. Marie Montessori tuto fázi vývoje nazvala absorbující myslí, kdy dítě ještě nemluví, ale doslova hltá podněty ze svého okolí, utváří se jeho intelekt, formuje se jeho duše a připravuje se na fází rozvoje řeči. Právě prostředí plné zajímavých podnětů napomáhá rozvoji dětského intelektu, duše, řeči a představivosti. Matematiku uvozuje smyslový materiál, například geometrické tvary nebo různě dlouhé tyče, se kterým se dítě seznamuje již ve školce. Právě návaznost ze smyslového materiálu na matematiku je velmi přirozená. Děti se s čísly setkávají již v útlém věku. V tomto období si konkrétní čísla s něčím spojují a až později je vnímají abstraktně.
Matematický materiál inspirovaný výukou Marie Montessori se zaměřuje na dva principy. Tím prvním je usnadnit dítěti přechod k abstraktnímu myšlení právě pomocí konkrétních tvarů, předmětů či symbolů, tedy od konkrétního k abstraktnímu. Tím druhým je postup od jednoduchého ke složitějšímu. Viděli jste také pomůcky pro rozvoj jazykových či biologických znalostí? Máme pro vás širokou paletu pomůcek z oblasti praktického života a nabízíme také zmenšeniny.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:
Pomůcky pro rozvoj samostatnosti | Udělej si sám - DIY | Hudební nástroje | Jak udržet pořádek | Materiál na tvoření

Hodnocení obchodu

Zobrazit všechna hodnocení >>