Co od nás můžete čekat

...aneb jaká je naše filozofie?

nečekejte nic závratného - pro nás je to standard.

Protože i my chceme jít příkladem, rozhodně nám není jedno, jak děláme to, co děláme.

 

1. Doklady zasíláme elektronicky

Papírovým fakturám už snad opravdu odzvonilo a i my chceme ušetřit pár stromů, proto doklady zasíláme pouze elektronicky. Nehledě na to, kolik se ušetří tonerů a barvy. Pokud přeci potřebujete doklad v tištěné podobě, napište nám prosím k objednávce poznámku.

2. Recyklujeme krabice

Ano. Opravdu to jde. Nejde jen o peníze, ale začněte se rozhlížet kolem sebe, kolik krabic firmy vyprodukují. Proto jsme se rozhodli si sice trochu zkomplikovat život, ale krabice nenakupujeme. Odpusťte nám tedy občasné vady na kráse balíku. Můžete se za to cítit dobře, že jste něco udělali pro životní prostředí... za to Vám moc děkujeme!

3. Recyklujeme výplně

Toto je trochu komplikovanější disciplína. Veškerý výplňový materiál, který k Vám dorazí, je také od našich dodavatelů. Bohužel často nestačí, proto ho občas musíme i nakoupit. Ne každý materiál je také vhodný, aby uchránil Vaši zásilku. Když nakupujeme, kupuje role recyklovaného papíru a pro transport skleněných a dřevěných výrobků potřebujeme i bublinkovou fólii. Snažíme se ale šetřit, jak to jde. Neposíláme Vám "vzduch", ale krabice pracně zmenšujeme (náklady na dopravu jsou stejné tak či tak).

4. Platíte za obsah, ne za obal

Co dodat. Proto jsme stále relativně levní, protože si nevymýšlíme nákladné marketingové akce, které byste stejně ve finále platili Vy. Věříme, že si k nám cestu najdete i tak. A když ne Vy, tak Vás k tomu donutí Vaše děti :D Snad nám odpustíme, že Vás nerozmazlujeme letáky, pseudoslevami a dárky v balíku (ta sušenka je na nás). Nechceme urážet Váš intelekt. To dětem radši kupte pipetu navíc :)

5. Myslíme pozitivně

A proč by Vás to mělo zajímat? Já bych třeba chtěla vědět, že člověk, který chystá moji zásilku, má svou práci rád a neposílá mi spolu s věcmi pro mé děti i špatnou energii. U nás se balí s úsměvem a většinou s dětmi v zádech, takže Vám sem tam pošleme i nějaké chichotání, lechtání, úsměvy a vůbec. Máme to tu rádi a při balení na Vás myslíme jen v dobrém.

 

Hodnocení obchodu

Zobrazit všechna hodnocení >>
x