MY JEDEME DÁL, ale vzhledem k aktuální situaci v ČR s ohledem na COVID-19 jsme až do odvolání pozastavili možnost nakoupit zboží skrz pobočky Zásilkovny. Zároveň jsme pozastavili i platbu dobírkou. Jako kompenzaci jsme pro Vás zlevnili cenu dopravy kurýrem DPD ze 115,- na 99,- Kč. Řidiči jsou vybaveni rouškou a rukavicemi. Bezpečnostní opatření jsme přijali i na skladě, protože bezpečnost je na prvním místě. Eshop tedy jede dál a po večerech šiju roušky :) Nenechte nás v tom. My Vás v tom nenecháme. Díky Valina s rodinou ♡

Puzzle - tři kruhy

Kód: MSNEJ0618_O005
259 Kč
Skladem (1 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rozměry: 30 x 12,5 cm
Věk: 3+
Materiál: dřevo

Dřevěná deska s vyndavacími geometrickými tvary (v tomto případě třemi velikostně odlišnými kruhy). Pro snadnou manipulaci s pomůckou je tvar uchopitelný přes malou úchytku ve středu obrazce. 

Dítě postupně vyndává jednotlivé kruhy a zase vkládá zpátky. Učí rozlišovat mezi jednotlivými velikostmi kruhů, což je již náročnější, než pouhé rozlišování mezi tvary. U této pomůcky mají všechny kruhy stejnou barvu, aby nebyla rušena koncentrace dítěte. Cílem je trénování úchopu, tvarů a velikostí. 

Vyrobeno v Číně
Barva i materiál splňují platné předpisy EU.

Doplňkové parametry

Kategorie: Montessori pomůcky pro nejmenší
? VĚK: 12-15m, 15-18m, 18-21m
MATERIÁL: dřevo
Hloubka: 4 cm
Hmotnost: 0.362 kg
Šířka: 37 cm
Výška: 14.5 cm
TYP: montessori pomůcky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Hodnocení obchodu

Zobrazit všechna hodnocení >>