Le Toy Van Petilou Vkládací puzzle s čísly

Kód: DDPL142
Značka: Le Toy Van
449 Kč
Skladem (1 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rozměry: 27,3 x 14,3 x 1,6 cm
Věk: 18m+
Materiál: vysoce kvalitní dřevo s certifikací FSC® Ručně domalováno ekologickými barvami

Naučte se počítat! Udělejte to hravě a ještě zábavněji s vkládacím puzzle! Jednoduše umístěte dílky na svá místa či koukejte po tečkách na základní desce a počítejte za pochodu. Toto puzzle je skvělým pomocníkem pro rané učení, které podnítí zájem o čísla. Obsahuje odolné robustní kusy od 1 do 9. Perfektní dárek pro malé chytré hlavičky! Vkládací puzzle je vyrobeno ze dřeva s certifikací FSC® (dřevo z lesů obhospodařovaných udržitelným způsobem) a ozdobeno barvami na vodní bázi bezpečnými pro děti. 

Hračky s účelem

Všechny hračky firmy Le Toy Van jsou vyrobeny s cílem – aby dlouho vydržely. Designovány s láskou zkušenými řemeslníky za použití etických praktik a udržitelných materiálů, které jsou laskavější k naší planetě.

Hlavní vlastnosti:

  • vyrobeno eticky z udržitelného dřeva
  • testováno dle nejpřísnějších standardů
  • malováno netoxickými barvami na bázi vody
  • obsahuje základnu a 10 čísel  

Ocenění hračky: Right Start Toy Award 2023   

Petilou kolekce: Kolekce pro nemluvňata a batolata od Le Toy Van obsahuje hlavně hmatové hračky, které mají nejmenším posloužit také jako učební prostředky. Kolekce je inspirována přírodou kolem nás a je navržena tak, aby rozvíjela smysly dětí pomocí rozdílných zvuků, textur, tvarů a hmotností. Děti tak od malička zapojí všechny své smysly. V kolekci najdete například skládačky, vkládačky, chodítka, …   

Značka a certifikát FSC® (Forest Stewardship Council) zaručuje, že dřevo, ze kterého byl produkt vyroben, nebylo vytěženo nelegálně a pochází z lesů obhospodařovaných šetrným či přírodě blízkým způsobem, ve kterém jsou dodržovány přísné environmentální a sociální požadavky. Značka FSC® na výrobku znamená, že svým nákupem pomáháte chránit lesy a podporujete šetrné, odpovědné či přírodě blízké hospodaření, díky kterému jsou naše lesy stabilnější, zdravější, mají přirozenou druhovou skladbu a lépe odolávají negativním následkům klimatických změn.

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Hodnocení obchodu

Zobrazit všechna hodnocení >>
x