Le Toy Van Petilou Písmena v plátěné tašce

Kód: DDPL143
Značka: Le Toy Van
779 Kč
Skladem (1 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rozměry tašky: 22,5 x 10,5 x 20 cm
Věk: 18m+
Materiál: vysoce kvalitní dřevo s certifikací FSC® Ručně domalováno ekologickými barvami
Počet dílů: 60

Vyhláskujte si cestu k úspěchu s touto krásnou sadou písmenek! 60 dílků duhových barev malým slovíčkářům pomáhají se naučit abecedu a utvářet jednoduchá slova. Sada obsahuje také plátěnou tašku, jenž slouží pro bezpečné uložení písmen na konci rušného hraní. Dílky jsou vyrobeny ze dřeva s certifikací FSC® (dřevo z lesů obhospodařovaných udržitelným způsobem) a ozdobeny barvami na vodní bázi bezpečnými pro děti. 

Hračky s účelem

Všechny hračky firmy Le Toy Van jsou vyrobeny s cílem – aby dlouho vydržely. Designovány s láskou zkušenými řemeslníky za použití etických praktik a udržitelných materiálů, které jsou laskavější k naší planetě. Hlavní vlastnosti: vyrobeno eticky z udržitelného dřevatestováno dle nejpřísnějších standardůmalováno netoxickými barvami na bázi vodyobsahuje 60 písmen a bavlněnou taškuskvělá didaktická pomůcka  Petilou kolekce: Kolekce pro nemluvňata a batolata od Le Toy Van obsahuje hlavně hmatové hračky, které mají nejmenším posloužit také jako učební prostředky. Kolekce je inspirována přírodou kolem nás a je navržena tak, aby rozvíjela smysly dětí pomocí rozdílných zvuků, textur, tvarů a hmotností. Děti tak od malička zapojí všechny své smysly. V kolekci najdete například skládačky, vkládačky, chodítka, …    

Značka a certifikát FSC® (Forest Stewardship Council) zaručuje, že dřevo, ze kterého byl produkt vyroben, nebylo vytěženo nelegálně a pochází z lesů obhospodařovaných šetrným či přírodě blízkým způsobem, ve kterém jsou dodržovány přísné environmentální a sociální požadavky. Značka FSC® na výrobku znamená, že svým nákupem pomáháte chránit lesy a podporujete šetrné, odpovědné či přírodě blízké hospodaření, díky kterému jsou naše lesy stabilnější, zdravější, mají přirozenou druhovou skladbu a lépe odolávají negativním následkům klimatických změn.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Hodnocení obchodu

Zobrazit všechna hodnocení >>
x