Vhazovací box se šuplíkem a výměnným vrchem

Kód: I430-1-1824
1 490 Kč
Skladem (4 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vhazovací box se šuplíkem a výměnným vrchem

Perfektní pomůcka pro domácí Montessori výuku vhazování.

Základní díl obsahuje díl s krabičkou a šuplíkem. Do tohoto dílu zasunujete pro práci dítete různé vrchní díly s otvory. Podle zvoleného vrchního dílu předáte dítěti tvary na vhazování. Kombinuje všechny jednotlivé Montessori vhazovačky a nemusíte tak kupovat jednotlivé Montessori vhazovačky na vhazování disku, koule, hranolu, koule, jehlanu a válce. Zároveň využijete pro seznáméní dítěte se základními geometrickými tvary ve 2D a 3D.

Pomůcka je koncipována pro zvyšování složitosti úkolu pro dítě, první deska obsahuje pouze jeden otvor a počty otvorů se zvyšují. Díky barevnému provedení můžete s dítětem trénovat nejen tvary, ale i barvy a naučit tak děti vhazovat objekty i podle barvy. Perfektní pomůcka vše v jednom za výhodnou cenu.

Balení obsahuje základní díl se šuplíkem, 6 výměnných desky a 6 tvarů pro vhazování.
Provedení v přírodní variantě s barevnými vhazovacími objekty a barevným šuplíkem z bukového dřeva a dřevotřísky.

Tato dřevěná Montessori vkládačka poskytuje kojencům a batolatům zkušenosti s trvalostí objektu (pochopení, že objekt existuje, i když ho nevidíme). Jak bloky tvaru "zmizí" do krabice, děti se dozvědí, že jsou stále tam vytažením dřevěné zásuvky. To je skvělá učící se hračka pro kojence a batolata.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Hodnocení obchodu

Zobrazit všechna hodnocení >>
x