Fixativ ve spreji 200ml

Kód: D_001
Značka: Novasol Spray
129 Kč
Skladem (1 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Fixativ ve spreji 200 ml

Čirý a bezbarvý ustalovač PINTY PLUS ART&CRAFT (fixativ) pro umělecká díla.

Vhodné pro akvarel, tužku, pastel, pastelky, dřevěné uhlí, inkoust a ustálení barvy na kamínkách. Rychlé schnutí (do 10 minut), voděodolný, nežloutne. Zabraňuje usazování prachu a vlhkosti na všech předmětech. Ideální na ochranu fotografií, map, fotokopií a keramiky apod.

Obsah: 200 ml,
Vydatnost: 1 m2


Návod k použití:
Povrch musí být čistý, suchý a bez nečistot. Před použitím asi 30 vteřin protřepávejte. Nastříkejte ze vzdálenosti 25-30 cm, aplikujte tenké a rychlé vrstvy, nejdříve vodorovně a pak svisle. Doporučuje se namísto jedné tlusté vrstvy stříkat dvě tenké vrstvy, aby se dosáhlo rovnoměrného pokrytí. Jakmile je operace dokončena, obraťte plechovku a zatlačte trysku, dokud nevyjde pouze plyn, aby se zabránilo ucpání trysky. Udělejte si test před použitím na vzorku. Začněte a dokončete postřik mimo hranice práce.

Nebezpečí:
Extrémně hořlavý aerosol. Nádoba je pod tlakem. Může explodovat, pokud se nechá zahřát. Nepropichujte a nespalujte nádobu po použití. Chraňte před slunečním světlem. Nevystavujte ji teplotám vyšším než 50°C. Nestříkejte na otevřený oheň nebo jiné zdroje hoření. Nevystavujte horku, jiskrám, otevřeným plamenům a horkým povrchům. Nekuřte. Nevdechujte výpary. Používejte pouze venku nebo v dobře větrané místnosti. Odstraňte obal/obsah dle zákonů č.185, 381, 33/2001 Sb. a navazujících předpisů.

Není určeno pro samostatnou práci dítěte.

Doplňkové parametry

Kategorie: Materiál na tvoření
? VĚK: od 3 let, předškoláci, od 6 let, od 9 let

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Hodnocení obchodu

Zobrazit všechna hodnocení >>
x