MY JEDEME DÁL, ale vzhledem k aktuální situaci v ČR s ohledem na COVID-19 jsme až do odvolání pozastavili možnost nakoupit zboží skrz pobočky Zásilkovny. Zároveň jsme pozastavili i platbu dobírkou. Jako kompenzaci jsme pro Vás zlevnili cenu dopravy kurýrem DPD ze 115,- na 99,- Kč. Řidiči jsou vybaveni rouškou a rukavicemi. Bezpečnostní opatření jsme přijali i na skladě, protože bezpečnost je na prvním místě. Eshop tedy jede dál a po večerech šiju roušky :) Nenechte nás v tom. My Vás v tom nenecháme. Díky Valina s rodinou ♡

Vrácení zboží

VRÁCENÍ ZBOŽÍ VE LHŮTĚ 14 DNŮ

vraceni_zdarma

Pokud zboží neodpovídá Vaší představě a přejete si ho vrátit,
máte na to 14 dnů od obdržení zásilky.
Zboží prosím vraťte v neporušeném obalu se všemi cedulkami a balíček zajistěte tak, aby se zboží vč. obalu po cestě zpět nic nestalo.

1. Ke zboží prosím připojte i vyplněný formulář pro vrácení zboží spolu s originálem nebo kopií dokladu od zakoupeného zboží.
Formulář lze případně nahradit dopisem psaným volnou formou,
který bude obsahovat číslo účtu, na který si přejete zaslat vracenou částku.

Ocenili bychom, kdybyste nám předem napsali mail
na info@samostatne-dite.cz, abychom balíček očekávali, za což předem díky.

2. Pokud si přejete poslat nám zboží zpět skrz Zásilkovnu ZDARMA, zašleme Vám emailem na vyžádání štítek, který je potřeba připevnit na balíček a odnést na libovolnou pobočku Zásilkovny s označením Podací místo. Budete-li balíček posílat "po vlastní ose" např. Českou poštou, přispíváme Vám na dopravu zpět částkou 59,- Kč.

 

ADRESA PRO ZASÍLÁNÍ ZBOŽÍ

TisknuLevne.cz, Čestlice 289, Dobřejovice 25101

 

FORMULÁŘ PRO VRÁCENÍ ZBOŽÍ KE STAŽENÍ ZDE

 

Hodnocení obchodu

Zobrazit všechny hodnocení >>