Rozvoj komunikace s dětmi

Rodiče by dítěti neměli při předvádění činnosti vnucovat svůj postup, ale měli by jej pouze předvést, ukázat mu, jak na to. Po instruktáži nechte dítěti volnost, se kterou bude k činnosti přistupovat. Dítě se učí nápodobou, a čím dříve činnost uvidí, tím lépe. Někdy bude potřeba ukázat postup několikrát, než si najde svůj vlastní styl. Zcela přirozeně si nebude celý postup činnosti pamatovat a bude hledat svůj vlastní přístup. Rodič je dítěti oporou, je jeho průvodcem a učitelem. Tato role je nesmírně těžká. Stejně jako je náročné komunikovat s dětmi o běžných problémech, o dospívání nebo o tom, jak se bude vyvíjet jejich tělo, jaké prodělávají fyzické a duševní změny či posuny. S našimi pomůckami se na toto období lépe připravíte. Publikace vám také pomohou pochopit chování batolat, která procházejí obdobím vzdoru, stejně jako chování dětí předškolního nebo školního věku. Nechcete používat tresty, křik a chcete chování svého dítěte doopravdy pochopit? Jsme rádi, že jste tady, protože tato sekce je určena pro vás, rodiče. Tak se na to společně pojďme podívat. Na blogu na vás čeká článek o vývoji dítěte a jeho potřebách v batolecím věku.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:
Montessori pomůcky | Pomůcky pro rozvoj samostatnosti | Udělej si sám - DIY | Hudební nástroje | Materiál na tvoření | Nábytek | Didaktické hračky

 

Stránka 1 z 1 - 10 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 10 položek celkem

Tento web používá soubory cookies. O tom jak píšeme více zde. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.