Bigjigs Baby Dřevěné kostky ve vozíku

Kód: DDBB103
Akce
Značka: Bigjigs Toys
Zdarma –40 %
Bigjigs Baby Dřevěné kostky ve vozíku
1 165 Kč –40 % 699 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dřevěná stavebnice

Rozměry: 34 x 49 cm
Věk: 1+

Walker nebo vozík je skvělý pomocník v začátcích našich drahoušků. Kolem 10-12 měsíce (což je velmi individuální) se začnou naše děti rozbíhat do světa. Nejprve obcházejí nábytek, pak ale hledají každou pohyblovou část domu, o kterou by se mohli zapřít a udělat své první krůčky. Ne nadarmo tak milují malé vozíčky v moderních supermarketech nebo posouvají židle a další nepřivrtané předměty. A když nedáte vozík, ukradnou ségře kočárek ;) Rozhodně je to zdravější než je držet při prvních krocích za ruce. Když iniciativa vzejde od dítěte, pak je připraveno.

Hračka je vyrobena z kvalitních a ekologicky - zodpovědně získaných materiálů z naší Země. Hračka vyhovuje současným evropským bezpečnostním normám. Anglická značka Bigjigs Toys byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním domku, své výrobky prodávali na trhu. Spokojení zákazníci výrobce motivovali k mnoha dalším nápadům a rozšíření nabídky o další dřevěné hračky. Přibylo zasílání poštou a prodej přes katalog. Spokojenost a věhlas značky rostla, takže následoval velkoobchodní prodej a pro udržení výrobních cen přesun a rozšíření výroby na východ. Nové značky kvalitních a nápaditých hraček si v Anglii všimly další velké prodejní firmy.Dnes Bigjigs Toys hračky zůstávájí ve vlastnictví rodiny s obrovskými sklady v jiho-východní Anglii. Společnost i nadále dodává své hračky široké zákaznické základně ve Velké Británii a západní Evropě podpořená loajálním, oddaným a tvrdě pracujícím týmem zaměstnanců. Veškeré dřevěné hračky Bigjigs Toys jsou navržené v Anglii a vyrobené jak tamtéž, tak i ve východní Evropě a jihovýchodní Asii. Kvalita hraček značky Bigjigs Toys je testována a odpovídá všem podmínkám pro prodej v EU a USA.

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Rozvoj hrubé motoriky
? VĚK: 12-15m, 15-18m, 18-21m, 21-24m, 24-27m, 27-30m, 30-33m, 33-36m, od 3 let
MATERIÁL: dřevo
BARVA: barevná
TYP: hrubá motorika, hračky
Položka byla vyprodána…

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
MF Avatar autora Walker 22.7.2018 12:31
Dobrý den, když se dítě zapře, tak se vozík nepřeváží? Díky
VS Avatar autora Odpověď 22.7.2018 15:43
Pokud se kdokoliv zapře, vozík se převážit může. K tomuto ovšem vozík není určen. Vozík má dítko tlačit před sebou a děti tak instinktivně dělají. Tehdy se nepřeváží. Určitě neslouží k tomu, aby k němu bylo dítko postavováno, aby se o vozík podpíralo. K vozíku si již musí dítě umět stoupnout samo. Pokud se k vozíku samo postaví nebo si ho samo vyhledá, pak se připraveno na jeho používání. Obvykle to bývá právě v období prvních samostatných krůčků, příp. po fázi obcházení nábytku. Snad Vám příspěvek dal odpověď. Přeji hezký den, Valina

Hodnocení obchodu

Zobrazit všechna hodnocení >>