Odborné reference

Když pak maminky jdou do té velké změny k respektujícímu spokojenějšímu rodičovství/dětství, tak obtížně hledají, kde věci pro děti koupit.
A tady přichází e-shop http://www.samostatne-dite.cz/, kde můžou nakoupit pohodlně, či se dokonce mohou poradit. 
 
S majitelkou e-shopu Valinou Kociánovou spolupracujeme na tom, aby byly nabízené věci především funkční a ověřené,
a já mám z této smysluplné spolupráce a Valininy práce velikou radost!"
 
Pavlina_Kapalova
Pavlína Kapalová
 
"Jako lektorka GoKids učím děti od 6.měsíců do 4 let. Díky vlastní zkušenosti se svými dcerkami a také 5leté praxi v kurzech vím, že již ve velmi raném věku jsou děti přímo natěšeny poznávat svět kolem sebe a to zejména prostřednictvím nápodoby toho, co dělají lidé okolo nich. Tedy my, rodiče, či starší sourozenci.
K tomu, aby všechny ty velké činnosti mohli vykonávat, potřebují tito drobečkové však připravené prostředí. Výraz, které spousta maminek na mých kurzech slyší poprvé a s údivem čekají, co se za ním skrývá. Po krátkém a rychlém vysvětlení jsou opět udivené a to jednoduchostí toho, jak lze dítě zapojit do všech činností všedního dne a přitom mu u toho netřeba ani pomáhat. Stačí totiž přizpůsobit prostředí a rázem máte doma šťastné a spokojené dítě bez dennodenních záchvatů vzteku či pláče z neporozumění.
Sehnat na českém trhu ty správně malé věcičky byl pro mě před pár lety v rámci kurzu Poznáváme svět nadlidský úkon. Zhruba v polovině své cesty jsem objevila e-shop Valiny Kociánové, který je fantastický ve svém zaměření, jež prozrazuje již sám název. Všechno to, co doporučuji maminkám na kurzech, si mohou objednat na jednom místě a za rozumnou cenu. Tento e-shop je opravdu velkou výjimkou a tímto děkuji Valině, že se rozhodla jít do rizika podnikání a díky svému nadšení dělá radost nejen mě jako lektorce, ale i spoustě rodičů okolo našich kurzů GoKids. "
 
 
 

Hodnocení obchodu

Zobrazit všechna hodnocení >>
x