DŮLEŽITÉ OZNÁMENÍ! Přátelé, kamarádi, zatím co Vy budete barvit vajíčka a pobíhat s pomlázkou, plánujeme přestěhovat sklad do většího. Ale aby vše proběhlo v pořádku tak, jak má, musíme od 18.4. na cca 3-4 týdny zavřít eshop. Poslední expedice tak proběhne 17.4. Pokud si přejete ještě zásilku obdržet před uzavřením, prosím objednejte si nejpozději do 15.4. večer, a to pouze zboží, které máme skladem. Již provedené objednávky vyřešíme bez ohledu na stěhování. Předem děkuji za pochopení a doufám, že nám zůstanete věrní. V opačném případě to totiž stěhujeme zbytečně ;) Budete mi chybět, ale věřím, že to bude krok k lepšímu. Držte nám palce. Valina s rodinou

Odborné reference

Když pak maminky jdou do té velké změny k respektujícímu spokojenějšímu rodičovství/dětství, tak obtížně hledají, kde věci pro děti koupit.
A tady přichází e-shop http://www.samostatne-dite.cz/, kde můžou nakoupit pohodlně, či se dokonce mohou poradit. 
 
S majitelkou e-shopu Valinou Kociánovou spolupracujeme na tom, aby byly nabízené věci především funkční a ověřené,
a já mám z této smysluplné spolupráce a Valininy práce velikou radost!"
 
Pavlina_Kapalova
Pavlína Kapalová
 
"Jako lektorka GoKids učím děti od 6.měsíců do 4 let. Díky vlastní zkušenosti se svými dcerkami a také 5leté praxi v kurzech vím, že již ve velmi raném věku jsou děti přímo natěšeny poznávat svět kolem sebe a to zejména prostřednictvím nápodoby toho, co dělají lidé okolo nich. Tedy my, rodiče, či starší sourozenci.
K tomu, aby všechny ty velké činnosti mohli vykonávat, potřebují tito drobečkové však připravené prostředí. Výraz, které spousta maminek na mých kurzech slyší poprvé a s údivem čekají, co se za ním skrývá. Po krátkém a rychlém vysvětlení jsou opět udivené a to jednoduchostí toho, jak lze dítě zapojit do všech činností všedního dne a přitom mu u toho netřeba ani pomáhat. Stačí totiž přizpůsobit prostředí a rázem máte doma šťastné a spokojené dítě bez dennodenních záchvatů vzteku či pláče z neporozumění.
Sehnat na českém trhu ty správně malé věcičky byl pro mě před pár lety v rámci kurzu Poznáváme svět nadlidský úkon. Zhruba v polovině své cesty jsem objevila e-shop Valiny Kociánové, který je fantastický ve svém zaměření, jež prozrazuje již sám název. Všechno to, co doporučuji maminkám na kurzech, si mohou objednat na jednom místě a za rozumnou cenu. Tento e-shop je opravdu velkou výjimkou a tímto děkuji Valině, že se rozhodla jít do rizika podnikání a díky svému nadšení dělá radost nejen mě jako lektorce, ale i spoustě rodičů okolo našich kurzů GoKids. "
 
 
 
Tento web používá soubory cookies. O tom jak píšeme více zde. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.