pro miminka

Připravené prostředí má v životě dítěte velký význam prakticky již od narození. Podívejme se na vybavení pokojíčku, a potažmo i domácnosti, očima nás, dospělých. Také máme vše doma uzpůsobeno tak, jak nám vyhovuje, a právě tak to chce mít přizpůsobené i miminko, batole a dítě školou povinné. Dítě se s novým prostředím seznamuje a neustále se učí, rozvíjí se, k čemuž mu napomáhá připravené prostředí a vnější podněty. Právě proto je podstatné dítěti prostředí přizpůsobit. Dekorace, které nabízíme, jsou uzpůsobeny speciálně novorozencům, respektují jejich senzitivní fázi. Věděli jste, že prodáváme také nízké postele? V článku na blogu se dozvíte, k čemu je nízká postel dobrá, a proč s ní dítě seznámit co nejdříve. S přibývajícím věkem dítěte, můžete pokojíček doplňovat a uzpůsobovat jej jeho senzitivní fázi. V nabídce máme i police, židličky a stolečky.

Líbí se Vám náš výběr nábytku?
Rádi vám ho pošleme. Jenom bychom vás poprosili o platbu předem.
My Vám za ni předem děkujeme.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:
Pomůcky pro rozvoj samostatnosti | Udělej si sám - DIY | Hudební nástroje | Jak udržet pořádek | Materiál na tvoření | Didaktické hračky

 

Nejprodávanější

435
8991435899
Značky

Stránka 1 z 1 - 8 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 8 položek celkem

Tento web používá soubory cookies. O tom jak píšeme více zde. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.