Tác 41x29cm protiskluz s uchy mátový

Kód: 446167
Novinka
Značka: FLORINA
95 Kč
Skladem (> 5 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rozměry: 41 x 29 cm 

Tento plastový tác je vhodný na Montessori aktivity z Praktického života, kdo hrozí vylití. Nezapomeňte svému dítku k "mokré" aktivitě připravit i hadřík na utření rozlité tekutiny.  

Ptáte se, na co jsou vlastně tácy dobré?

1. Pro dítě je mnohem lepší, když má všechny pomůcky k dané aktivitě na 1 místě. Takto vždy vyjme všechny potřebné věci naráz a na nic nezapomene (1. úspěch)

2. Pokud má tác i uši, dítěti se tác dobře přenáší a spíše mu nic nespadne na zem (2. úspěch)

3. Dítě se přirozeně učí tomu, že každá věc má své místo. Když si dohraje, má vrátit pomůcku do původního stavu a připravit si ji tak pro příští použití a vrátit na stejné místo. Tento postup mu i pomáhá v tom si uvědomit, že každá činnost má svůj začátek, průběh a konec, což je i pro život velmi důležité.

4. DŮLEŽITÁ VĚC! Aby systém používání táců doma fungoval, rodič by měl být důsledný. Důležité je dítěti každou novou pomůcku nejprve předvést od začátku do konce a až poté ho s ní nechat pracovat. Nemusí se to podařit poprvé ani podruhé, ale zkoušejte to. Určitě se Vám to do budoucna vyplatí a Vašemu dítěti také. Dokud dítě nebude umět pomůcku samo uklidit, i úklid mu zrcadlíme a předvádíme vlastním příkladem, kdy dítě při úklidu asistuje.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Hodnocení obchodu

Zobrazit všechna hodnocení >>
x