PEN-YANG® CRP samolepka na mobilní telefon

Kód: PYCRP3915
Značka: PEN-YANG®
759 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

CRP samolepka na mobilní telefon PEN-YANG®, která efektivně bojuje proti záření z mobilního telefonu. Nálepka na mobilním telefonu je tedy jedinečnou příležitostí k harmonizaci vyzařování vašeho mobilního telefonu. Jednoduše nalepte nálepku, která je vyrobena ze speciálně upravené acetátové hedvábí na zadní stranu zařízení nebo umístěte nálepku do pouzdra s přímým kontaktem s krytem telefonu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

CRP samolepka na mobilní telefon PEN-YANG®

Smartphone je naším každodenním společníkem a není možné si bez něj dnešní svět představit. Současně však touto oblastí neseme také zdroj elektrosmogu, který elektromagnetickým zářením znečišťuje nás i naše blízké.

Chraňte sebe a své okolí tím, že na svůj smartphone nalepíte nálepku na mobilní telefon PEN-YANG® a tím neutralizujete záření mobilního telefonu.

Neutralizujte záření mobilního telefonu - acetátovým hedvábím

Stále více vědců po celém světě si uvědomuje, že levostranně polarizované, nízkofrekvenční pulzní vysokofrekvenční záření z mobilních telefonů a bezdrátových telefonů s jejich elektromagnetickými poli má negativní dopad na biologický systém člověka a přírody. Aktuální mezní hodnoty jsou specifikovány pouze pro tepelný efekt.

Naše nálepky na mobilní telefon PEN-YANG® z acetátového hedvábí harmonizují nebezpečné záření mobilních telefonů. Acetátové hedvábí je syntetické vlákno, které bylo speciálně upraveno podle principu PEN-YANG®. Toto je jediný způsob, jak může nálepka na mobilním telefonu změnit emise záření vašeho smartphonu.

Účinnost nálepky na mobilní telefon byla prokázána uznávanými instituty na živých testovaných osobách.

Používání nálepek na mobilní telefon PEN-YANG®

V případě smartphonů by nálepky na mobilní telefony měly být umístěny na vnější straně zadní části zařízení. U bezdrátových telefonů by měla být na telefon i základnu nalepena nálepka na mobilní telefon - alternativně lze nálepku na mobilní telefon umístit také do pouzdra na telefon.

Mobilní zařízení, jako jsou tablety a elektronické knihy, jsou harmonizována nálepkami CPRK upevnění nálepky mobilního telefonu PEN-YANG® nepoužívejte žádné další lepidlo ani pásku. Po odstranění lepicí pásky přestane být nálepka na mobilní telefon účinná. Z tohoto důvodu používejte pouze stávající lepicí plochu.

MadeinGermany

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Hodnocení obchodu

Zobrazit všechna hodnocení >>
x