PEN-YANG® CRP samolepka na elektrická zařízení 2ks

Kód: PYCRP3904
Značka: PEN-YANG®
1 255 Kč
Skladem (1 ks)

Jsme neustále vystaveni záření: ať už z notebooků, routerů Wifi, tabletů nebo obrazovek. Chraňte se před elektromagnetickým zářením s našimi CRP nosiči PEN-YANG®.

Detailní informace

Detailní popis produktu

PEN-YANG® CRP nosič na elektrická zařízení

Jsme neustále vystaveni záření: ať už z notebooků, routerů Wifi, tabletů nebo obrazovek. Chraňte se před elektromagnetickým zářením s našimi samolepkami PEN-YANG® CRP.

Co je CRP

CRP je markerem zánětu v lidské krvi: C-reaktivní protein. Je to protein, který je součástí našeho imunitního systému. Hodnota CRP se zvyšuje při zánětech v těle, bakteriálních nebo virových infekcích, infarktech, trombóze a nádorových onemocněních.

Kvůli zvýšenému používání mobilních zařízení je naše tělo neustále vystavováno digitálně pulznímu záření, které oslabuje náš imunitní systém. To nás činí náchylnějšími k zánětům, které často zůstáváme bez povšimnutí. Takzvané tiché záněty se často projevují poruchami spánku, slabostí nebo nesnášenlivostí.

Aby byla vaše hodnota CRP v normálním rozsahu, měli byste se chránit před elektrosmogem. Samolepky PEN-YANG® CRP mění elektromagnetické záření vašich zařízení a pozitivně je polarizují.

Použití samolepky CRP

Správné připevnění samolepky CRP k odpovídajícím zařízením je klíčové pro optimální účinek.

Obrazovka počítače a notebook

Aby bylo možné neutralizovat elektromagnetické záření z počítačových monitorů a obrazovek, musí být samolepky CRP připevněny diagonálně v levém horním a pravém dolním rohu. Pokud v přední části obrazovky není prostor pro samolepky, mohou být ve stejném uspořádání také připevněny k pouzdru.

Router Wifi

Samolepky CRP musí být také připevněny k routeru Wifi diagonálně v levém horním a pravém dolním rohu. Pokud je nálepka PEN-YANG® CRP správně připevněna, pokrývá celou oblast příjmu bezdrátového routeru. 

Tablet

Pokud chcete neutralizovat elektrické záření z tabletu, připevněte samolepky CRP na zadní stranu zařízení šikmo v pravém horním a dolním levém rohu.

 

Při lepení štítků PEN-YANG® CRP se ujistěte, že k jejich upevnění nepoužíváte žádné další lepidlo ani lepicí pásky. Používejte pouze stávající lepicí oblast nálepky, protože účinek samolepky CRP již není zaručen, pokud jsou lepicí pásky odstraněny.

Balení obsahuje 2 ks samolepky CRP

MadeinGermany

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Hodnocení obchodu

Zobrazit všechna hodnocení >>
x