péče o pleť

Pečujte o pleť správně, bezpečně, bez syntetických tenzidů (SLS, SLES, PEG), umělých aromat nebo barviv. Přírodní dámská kosmetika vám udělá nejen radost, ale také zlepší fyziologické funkce vaší pokožky. U nás koupíte českou přírodní kosmetiku, která je vyrobena z těch nejkvalitnějších surovin. V produktech najdete bambucké, kakaové nebo kokosové máslo, panenské oleje, úžasné éterické oleje či bylinné extrakty. Věděli jste, že aromaterapie vás okouzlí množstvím vůní a navodí příjemný pocit pohody? Aromaterapie, přírodní vůně a éterické oleje, jsou součástí kvalitní přírodní kosmetiky. Pravidelnou péčí o pleť zlepšíte nejen vzhled pokožky, ale také vás potěší veselejší stav mysli. Používání aromaterapie a přírodní kosmetiky přispěje ke všeobecné spokojenosti. Proč tomu tak je? Éterické oleje se dostanou do lidského organismu a příznivě působí na psychický stav člověka. Spokojený člověk vypadá dravěji, je méně nemocný, cítí se lépe. Když je spokojený rodič, je spokojené také dítě, které méně pláče, nevzteká se. Pečujte o svou pleť i duši. Podívejte se na krémy, pleťové vody, jelení loje či speciální mýdla. U nás najdete vše, co potřebujete. V nabídce máme kosmetiku pro ženy, děti i pro muže. Krásná přírodní kosmetika je také perfektním vánočním dárkem.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:
Přírodní kosmetika pro ženy | Přírodní kosmetika pro děti | Přírodní kosmetika pro muže | Přírodní lékárna | Ekodrogerie |

 

Nejprodávanější

Stránka 1 z 1 - 13 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 13 položek celkem

Tento web používá soubory cookies. O tom jak píšeme více zde. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.