MY JEDEME DÁL, ale vzhledem k aktuální situaci v ČR s ohledem na COVID-19 jsme až do odvolání pozastavili možnost nakoupit zboží skrz pobočky Zásilkovny. Zároveň jsme pozastavili i platbu dobírkou. Jako kompenzaci jsme pro Vás zlevnili cenu dopravy kurýrem DPD ze 115,- na 99,- Kč. Řidiči jsou vybaveni rouškou a rukavicemi. Bezpečnostní opatření jsme přijali i na skladě, protože bezpečnost je na prvním místě. Eshop tedy jede dál a po večerech šiju roušky :) Nenechte nás v tom. My Vás v tom nenecháme. Díky Valina s rodinou ♡

Péče o miminko

Nejprodávanější

17 položek celkem
Hrací podložka
1 055 Kč
Nontoxic uchopovy micek hvezdy malinovy
399 Kč

Spací pytlík 100 cm - růžový
1 490 Kč
Spací pytlík 86 cm - růžový
1 390 Kč
Mantinel skládací / starorůžová vlnka
1 650 Kč
Zavinovačka Péřová - Starorůžová
1 980 Kč
Zavinovačka Prošev Starorůžová
1 250 Kč
Spací pytlík Mimi Růžová
1 400 Kč
Spací pytlík růžová- letní (86cm)
808 Kč
Hnízdo BigMimi 7-36 měs./ růžové vážky
2 390 Kč

OBOUSTRANNÉ

Mantinel skládací / starorůžová kostka
1 650 Kč
Mantinel růžové Vážky Uni
990 Kč

LIMITOVANÁ EDICE by  Patrik Antczak

Hnízdečko MINI 0-7 měs./ Vážky - Oboustranné
1 432 Kč

LIMITOVANÁ EDICE by Patrik Antczak

Hnízdo BigMimi 7-36 měs./ holka
2 190 Kč

Při výběru dodavatele doplňků pro péči o miminko jsem kladla velký důraz na to, aby splňovaly nejpřísnější kritéria kvality a zároveň podporovaly miminko na jeho startu na světě a splňovaly potřeby miminka.
Barvy jsem schválně vybírala jednoduché, pastelové, protože v oblasti pro odpočinek jsou právě tyto barvy velmi žádoucí. Poví vám to nejen Marie Montessori, ale i znalci Feng-shui. Dnešní trend je nabízet miminkům mnoho kontrastů a černobílé variace, což je v pořádku, ale nepatří to do části pro odpočinek. Tyto kontrasty využijte v prostorech určených pro hru.
Odpočinek je pro miminka velice důležitý a vyžaduje prostředí čisté klidné, voňavé ideálně po mamince, kde se bude cítit bezpečně natolik, aby miminko v klidu usnulo. Miminka vnímají nepřeberné množství podnětů z okolního světa i bez všech možných pomůcek a hraček, proto alespoň v posteli je vhodné nemít stimulanty žádné. Jedině snad mámino tričko a klid :)

Více o připraveném prostředí se dočtete zde.

Hodnocení obchodu

Zobrazit všechny hodnocení >>