1. Mobil Kolečka BW

Kód: 675
Akce Vyrobeno v ČR
Značka: Mimimo
Zdarma –30 %
047 kolecka bw1
435 Kč –30 % 304 Kč
Skladem (1 ks)

Věk: 0-2 měsíce

Detailní informace

Detailní popis produktu

Černobílá dekorace Kolečka BW je jednodušší alternativou dekorace Munari a zároveň první závěsnou dekorací, kterou miminku nabízíme. Je černobílá a její tvary jsou vytvořeny na základě matematických zákonitostí a geometrického řádu. Černobílá odpovídá vývojové fázi novorozence, který je schopen vnímat pouze kontrasty. Je prokázáno, že již dvou až třídenní novorozenci mají schopnost soustředěně pozorovat po dobu 5 minut černobílé tvary a objekty. Tyto pozorovací schopnosti miminka se časem postupně prohlubují, takže miminka pozorují dekorace delší dobu.

Věk: 0-2 měsíce

Rozměry: šířka 8 cm, výška 19 cm, závěsný provázek 2m

Materiál: probarvený karton, bavlněný provázek

Tato dekorace je vyrobena ručně z materiálů ve vysoké kvalitě. Dekoraci zavěste nad místo, kde miminko tráví svůj volný čas mezi spánkem, pod dozorem dospělého. Dekorace podporují aktivitu dítěte, nejsou tedy určeny pro uspávání a není vhodné je zavěšovat nad postýlku, kde dítě spí. Dospělý by neměl zasahovat do pozorovací činnosti miminka. Dekoraci umisťujeme ve vzdálenosti 30 cm. To je vzdálenost, na kterou dokáže miminko zaostřit, a také vzdálenost od obličeje matky při kojení. S postupem věku se vzdálenost prodlužuje stejně tak, jak se zdokonaluje zrak dítěte.  Dekoraci umisťujeme ideálně v prostoru nad bříškem, tak aby bylo její sledování pro dítě pohodlné.

Závěsné dekorace jsou POUZE pozorovacími objekty a nejsou nikdy určeny pro přímý, fyzický kontakt s dítětem. Před položením miminka pod dekoraci vždy zkontrolujte její technický stav, zejména pevnost navázání. V případě porušení pevnosti dekoraci nepoužívejte.

Doplňkové parametry

Kategorie: Závěsné mobily dle Montessori
? VĚK: 1m, 2m
MATERIÁL: dřevo, textil, papír
BARVA: bílá, černá
TYP: montessori pomůcky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Hodnocení obchodu

Zobrazit všechna hodnocení >>
Průvodce nákupem hraček
x