MY JEDEME DÁL, ale vzhledem k aktuální situaci v ČR s ohledem na COVID-19 jsme až do odvolání pozastavili možnost nakoupit zboží skrz pobočky Zásilkovny. Zároveň jsme pozastavili i platbu dobírkou. Jako kompenzaci jsme pro Vás zlevnili cenu dopravy kurýrem DPD ze 115,- na 99,- Kč. Řidiči jsou vybaveni rouškou a rukavicemi. Bezpečnostní opatření jsme přijali i na skladě, protože bezpečnost je na prvním místě. Eshop tedy jede dál a po večerech šiju roušky :) Nenechte nás v tom. My Vás v tom nenecháme. Díky Valina s rodinou ♡

Obří pěnové kostky

Kód: MSLERLER7694
719 Kč
Momentálně nedostupné

Detailní informace

Detailní popis produktu

Obří pěnové kostky pro malé matematiky.

Tyto kostky jsou výbornou pomůckou při procvičování sčítání, odčítání, problematice "větší" a "menší", či "více než a méně než". Zároveň můžete objevovat základy pravděpodobnosti (je zde pravděpodobnost 1 ku 8, že hodíš číslo 5, pokud použiješ osmistrannou kostku) či sestavovat rovnice (hoď dvakrát kostkou, poté přičti, odečti, vynásob nebo vyděl a najdi správnou odpověď).

Skvělé pro individuální či skupinovou výuku, vhodné pro domácí procvičování i školní výuku.

Sada obsahuje: kostky se 4, 8, 10, 12 a 20ti stranami + průvodce aktivitami
Rozměry: zhruba 7 cm

Vhodné pro děti od 6 let

 

Britská společnost Learning Resources byla založena v roce 1994 s cílem poskytování kvalitních výukových produktů pro školy i domácnosti. Společnost se neustále vyvíjí a tím umožňuje dětem objevovat svět prostřednictvím zkoumání a představivosti, a to především zábavnou formou.

Learning Resources uspokojuje potřeby učitelů, rodičů i dalších mentorů a to díky kvalitním produktům, vášní, s jakou produkty vytváří, a díky inspirativním myšlenkám k učení a vzdělávání se.

Doplňkové parametry

Kategorie: Matematika v praxi
? VĚK: 24-27m, 27-30m, 30-33m, 33-36m, od 3 let, předškoláci, od 6 let, od 9 let
MATERIÁL: pěna
TYP: výukové pomůcky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Hodnocení obchodu

Zobrazit všechny hodnocení >>