Tác obdélník PH 39,5x28cm

Kód: 209/BIL 209/ZEL 209/NAT 209/CER 209/HNE 209/SED Zvolte variantu
Značka: Banquet
55 Kč
Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Zvolte variantu
Vyberte si barvu
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Vyberte si barvu v detailu zboží

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tento plastový tác je vhodný na Montessori aktivity z Praktického života, kdo hrozí vylití. Nezapomeňte svému dítku k "mokré" aktivitě připravit i hadřík na utření rozlité tekutiny.

Ptáte se, na co jsou vlastně tácy dobré?

  1. Pro dítě je mnohem lepší, když má všechny pomůcky k dané aktivitě na 1 místě. Takto vždy vyjme všechny potřebné věci naráz a na nic nezapomene (1. úspěch)
  2. Pokud má tác i uši, dítěti se tác dobře přenáší a spíše mu nic nespadne na zem (2. úspěch)
  3. Mrně se přirozeně učí tomu, že každá věc má své místo. Když si dohraje, má vrátit pomůcku do původního stavu a připravit si ji tak pro příští použití a vrátit na stejné místo. Tento postup mu i pomáhá v tom si uvědomit, že každá činnost má svůj začátek, průběh a konec, což je i pro život velmi důležité.
  4. DŮLEŽITÁ VĚC! Aby systém používání táců doma fungoval, rodič by měl být důsledný. Úklid pomůcek nejprve ukazujeme vlastním příkladem. Nenutíme děti pod tlakem cokoliv někam nosit. Ony nás napodobí časem. Důležité je dítěti každou novou pomůcku nejprve předvést od začátku do konce a až poté ho s ní nechat pracovat. Nemusí se to podařit poprvé ani podruhé, ale zkoušejte to. Určitě se Vám to do budoucna vyplatí a Vašemu dítěti také.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Hodnocení obchodu

Zobrazit všechna hodnocení >>
x