Udělejte si radost a získejte slevu 5% na svůj nákup. Stačí v košíku zadat slevový kód: radost. Platnost akce je do 10.7.2024

Jak si vytvořit sněhovou vločku

Přesto, že po Vánocích krásně nasněžilo, všechno zase teplem rychle roztálo. Letos si z nás zima dělá spíše legraci nebo si s námi někde hraje na schovku. Nevadí, poradíme si.

Pojďme snížek zase přivolat zpátky a vyrobit si pár sněžných ozdob, které si můžeme zavěsit do okna nebo prostě jen tak někde doma. Navíc o sněhových vločkách se povídá, že jsou poslem dobrých zpráv. Nejen, že u vyrábění strávíte společný čas, ale to nejlepší na tom je, že každý si může vyrobit svou vločku podle sebe. Stačí jen popustit fantazii a představit si padající sníh, co Vám spadne třeba na rukavici nebo Vás zastudí na tváři.

 
Co budete potřebovat?

Je to snadné!

  • papír (barvu necháme na Vás, sníh je bílý, ale ve Vašem světě může být klidně i růžový)
  • nůžky 

Vločku ještě můžete doladit pastelkami a nebo použít provázek/šňůrku a vločku někam zavěsit na okno, do pokojíčku nebo třeba i na vchodové dveře.

 

Jaký je postup?

Z papíru si vystřihnete čtverec. Ten poté přeložíte tak, aby Vám vznikl trojúhelník. Pokud papír po stranách nesedí a přesahuje strany trojúhelníku, můžete jej zarovnat a ostřihnout. Jedeme dál a překládáme další roh k rohu a znovu, dokud nám nezbyde úplně malá část papíru. Poté začneme prostřihávat strany a vystřihávat do přeloženého papíru vzorečky, které nás napadnou. Když dostříháme své dílo, papír rozbalíme a před našima očima se objeví překrásná sněhová vločka. Vločku můžete i po rozbalení ještě dotvořit a místy prostříhat, záleží jen na Vás.

tvoreni_1


Užijte si společné tvoření a krásný Nový rok.


Šárka 

Hodnocení obchodu

Zobrazit všechna hodnocení >>
x