DŮLEŽITÉ OZNÁMENÍ! Přátelé, kamarádi, zatím co Vy budete barvit vajíčka a pobíhat s pomlázkou, plánujeme přestěhovat sklad do většího. Ale aby vše proběhlo v pořádku tak, jak má, musíme od 18.4. na cca 3-4 týdny zavřít eshop. Poslední expedice tak proběhne 17.4. Pokud si přejete ještě zásilku obdržet před uzavřením, prosím objednejte si nejpozději do 15.4. večer, a to pouze zboží, které máme skladem. Již provedené objednávky vyřešíme bez ohledu na stěhování. Předem děkuji za pochopení a doufám, že nám zůstanete věrní. V opačném případě to totiž stěhujeme zbytečně ;) Budete mi chybět, ale věřím, že to bude krok k lepšímu. Držte nám palce. Valina s rodinou

Vrácení zboží

  

VRÁCENÍ ZBOŽÍ VE LHŮTĚ 14 DNŮprispevek_doprava

Pokud zboží neodpovídá Vaší představě a přejete si ho vrátit,
máte na to 14 dnů od obdržení zásilky.
Zboží prosím vraťte v neporušeném obalu se všemi cedulkami a balíček zajistěte tak, aby se zboží vč. obalu po cestě zpět nic nestalo.

1. Ke zboží prosím připojte i vyplněný formulář pro vrácení zboží spolu s originálem nebo kopií dokladu od zakoupeného zboží.
Formulář lze případně nahradit dopisem psaným volnou formou,
který bude obsahovat číslo účtu, na který si přejete zaslat vracenou částku.

Ocenili bychom, kdybyste nám předem napsali mail
na info@samostatne-dite.cz, abychom balíček očekávali, za což předem díky.

2. Spolu s částkou za vrácené zboží Vám zašleme
i příspěvek 59,- Kč za dopravu zboží směrem k nám. 

 

ADRESA PRO ZASÍLÁNÍ ZBOŽÍ

Valina Kociánová, Chodeč 32, 277 24 Vysoká

 

FORMULÁŘ PRO VRÁCENÍ ZBOŽÍ KE STAŽENÍ ZDE

 

Tento web používá soubory cookies. O tom jak píšeme více zde. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.