Éterické oleje

Co si pod pojmem éterický olej představit? Éterickým olejem jsou například koncentrované přírodní výtažky z léčivých rostlin. Oleje mohou ovlivnit tělesné funkce organismu, dobře působí na psychiku i emoce. Záleží jen na tom, jaký olej s danou účinnou látkou právě používáte. Látky se vdechováním dostávají do našeho těla, a pozitivně ovlivní naši náladu i emoce. Oleje se používají při aromaterapii, jsou součástí přírodní kosmetiky. Pravidelné a správné užívání éterických olejů může zlepšit akutní i chronický stav, může být vhodnou prevencí před různými onemocněními, a navíc pomáhá při psychosomatických potížích. Přírodní terapie éterickými oleji je nejen účinná, ale také velmi příjemná. Pokud vyberete vhodný olej, vaše tělo se vám odvděčí. Posílíte imunitu, některá onemocnění se vám vyhnou. Olej je vysoce koncentrovaný a při používání se musí naředit podle návodu. Jestli na éterické oleje nedáte dopustit, podívejte se na naši nabídku přírodní kosmetiky, kde přírodní výtažky z bylin také najdete. Oleje navíc využijete při výrobě domácích ekologických prostředků.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:
Přírodní kosmetika pro ženy | Přírodní kosmetika pro děti | Přírodní kosmetika pro muže | Bylinné čaje | Ekodrogerie | Jantarové korálky

 

Nejprodávanější

Stránka 1 z 1 - 11 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 11 položek celkem

Tento web používá soubory cookies. O tom jak píšeme více zde. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.