Nekonečný kruhový kalendář FLOU / SK verze

Neohodnoceno
 
  • 1 z 5
 

Kalendář ve slovenském jazyce

Dostupnost do 2 týdnů
549 Kč
Kód produktu FLOU_SK
Kategorie doplňky
Položka byla vyprodána...
 

Průměr kalendáře: 36 cm
Materiál: adhézní fólie
Balení: kartonový tubus
Jedná se o didaktickou pomůcku.
Povrch není omyvatelný.


Nevhodné pro děti do 3 let. Obsahuje malé části.

Návod k umístění: Sejměte zadní průhlednou fólii a fólii s potiskem nechte přilnout ("přilepte") na kovový povrch. Kovová podložka není součástí balení. Je opravdu nutné mít doma kovový povrch.

Magnetický kruhový kalendář díky nano povrchu přilne na libovolný hladký povrch, např. mrazák, lednici, magnetickou či jinou kovovou tabuli.
Nelepí se, proto je možné ho přemísťovat dle potřeby.

Je dodáván s 5 magnetickými figurkami - 3 bílé, 2 červené.
Červené figurky značí změnu

Nekonečný magnetický kruhový kalendář FLOU je unikátní tím, že dětem názorně vysvětluje cykličnost času; tedy že časové úseky se stále opakují dokola. 
Samostatnost dětí podporuje tím, že jim nemusíte pokaždé říkat, kolik má který měsíc dnů. Stačí konec měsíce vyznačit červenou figurkou a dítě již samo sleduje, kdy je čas na změnu měsíce. Je na Vás, zda figurku dítě na posledním místě nahradí nebo ji doběhne.

Písmo a to, že se na kalendáři nevyskytují zkratky, je zcela záměrné. Stejně tak písmo v kapitálkách. Chceme tak děti podpořit na jejich cestě v objevování českého jazyka.

Bude-li kalendář umístěn na dostatečně velké tabuli a máte-li v sobě kreativního ducha, vřele doporučuji ho ještě rozvětvit o vlastní malby, např. příslušných svátků v daném období. Můžete u toho dětem vyprávět příběhy o zvyklostech a svátcích, které se u nás či jinde slaví. 

Ještě Vám instalace není jasná? Za tímto účelem jsme připravili krátké video: 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookies. O tom jak píšeme více zde. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.