Dárkový poukaz 500 Kč

Kód: 538
500 Kč
Skladem

Poukaz zasíláme v elektronické podobě ve formátu .pdf

Detailní informace

Detailní popis produktu

Upozornění!
Poukaz není generován automaticky, ale vytvářen ručně. Bude Vám doručen do 2. pracovního dne. O víkendech se může stát, že nebude vytvořen.

Poukaz zasíláme v elektronické podobě ve formátu .pdf

Na poukaz je možné napsat jméno obdarované osoby, aby byl dárek osobnější. 
Jméno prosím uveďte do poznámky při nákupu dárkového poukazu.

Dárkový poukaz na nákup libovolného zboží v našem eshopu je skvělým dárkem pro každou příležitost - narození miminka, narozeniny, svátek, když prostě nevíte, co by se obdarované osobě hodilo, ale jistě víte, že to nutně potřebuje :) 

Platnost poukazu je 6 měsíců od vystavení poukazu společností Valina Fashion s.r.o., která je také jedinou možnou autoritou pro vystavení poukazu. Toto datum bude uvedeno na zadní straně poukazu. Pro případné reklamace dárkového poukazu je nutné mít daňový doklad. Nákup se řídí platnými Obchodními podmínkami.

  1. Poukaz není směnitelný za peníze a nelze ho rozměnit.
  2. Hodnotu poukazu je možné vyčerpat pouze jednorázově. Poukaz není vázán na jméno; ale na unikátní kód; který lze využít pouze jednou. V případě nedočerpání celé částky uvedené na poukazu nebude poskytnuta náhrada. Bude-li hodnota objednávky vyšší; lze zbývající částku uhradit vybraným způsobem převodem nebo na dobírku.
  3. U zboží; na jehož nákup byl uplatněn dárkový poukaz; Vám může být (v případě odstoupení od kupní smlouvy nebo v případě oprávněné reklamace) vrácena částka prostřednictvím náhradního dárkového poukazu nebo vytvořením adekvátního kreditu pro nákup jiného zboží.
  4. Internetový obchod samostatne-dite.cz nenese zodpovědnost za ztrátu; odcizení; poškození či neoprávněné použití.
  5. Zakoupením poukazu souhlasíte s podmínkami pro použití poukazu. Nákup zboží se řídí platnými Obchodními podmínkami eshopu www.samostatne-dite.cz

Doplňkové parametry

Kategorie: Dárkové poukazy
? VĚK: 1m, 2m, 3m, 4m, 5m, 6m, 7m, 8m, 9m, 10m, 11m, 12-15m, 15-18m, 18-21m, 21-24m, 24-27m, 27-30m, 30-33m, 33-36m, od 3 let, předškoláci, od 6 let, od 9 let, dospělí
MATERIÁL: online
BARVA: barevná

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Hodnocení obchodu

Zobrazit všechna hodnocení >>
x