Tuba - Domácí kočky

Neohodnoceno
 
 
Dostupnost Do 5 dnů
299 Kč    
Kód produktu SFS699204
Kategorie tuby s replikami
 

Říká se, že to, zda si člověk vybere kočku nebo psa svědčí o jeho povaze. Pro milovníky koček je tuba s 12 modely různých druhů koček domácích vlastně jakýmsi sběratelským kouskem.
Ručně malované figurky mají reálné barvy a jsou propracovány do nejjemnějších detailů. Díky tomu děti dokáží lépe rozeznat typické znaky jednotlivých plemen. Pro práci s pomůckou doporučujeme vytisknout fotografii všech modelů, která vám poslouží jako kontrolní list. Názvy v angličtině najdete obvykle na břiše figurky. Práci s pomůckou je možné rozšířit výrobou třísložkových karet či vyhledáním faktů o jednotlivých živočiších a jejich přiřazování.


Obsah tuby (slovníček): Persian – perská kočka Birman - Birma Black and White Shorthair – černobílá krátkosrstá kočka Egyptian Mau – Egyptská mau Manx – manská kočka Siamese – siamská kočka Angora – angorská kočka Balinese – balinéská kočka Abysinian – habešská kočka Bengal – bengálská kočka Gray Tabby Shorthair – šedá mourovatá krátkosrstá kočka Norwegian Forest – norská lesní kočka  


Velikost figurek: 4 - 7,5 cm
Doporučený věk: 3+   
Rozměr tuby: 5 x 5 x 33 cm


-          Každá figurka je detailně navržená a ručně malovaná
-          Balení se dá používat opakovaně, dítko tak má perfektní krabičku, do které může repliky opět uklidit.
-          Zeměkoule na vrchu balení se točí a tím si celé balení ještě více přiláká pozornost dítka.
-          Safari Ltd. je firmou ekologickou, které záleží na bezpečí našich dětí a planety. Také proto jsou všechny výrobky bez ftalátů a jsou velmi důkladně testovány. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní mohou vkládat příspěvky. Prosíme, přihlaste se nebo se registrujte .

Nevyplňujte toto pole: