Magnetická tabulka - Malé psací písmo

Neohodnoceno
 
 
Dostupnost Do 5 dnů
1 129 Kč
Kód produktu KIDO10364
Kategorie jazyk
Položka byla vyprodána...
 
Kid O magnetická tabulka pro nácvik správného psaní malého psacího písma složená z magnetických kuliček a pera. Dítě prostřednictvím nakreslených šipek obkresluje magnetickým perem linii písmene správným směrem. Díky působicí síle mezi magnety dítě cítí a slyší, jak vyskakují magnetické kuličky směrem k tužce, a tím se vytváří správný tvar písmene. Tabulka je tak nejen vynikající výukovou pomůckou, ale také zabavou pro děti!
Magnety spadnou přetřením tabulky dlaní nebo plochou tužky a dítě může začít znovu!
Vhodné pro děti od 6 let. (Nepoužívejte pro děti mladší 3 let, obsahuje malé části!)
Rozměry: 30 x 24 x 1,5 cm.
(Kid O je americká firma, jedná se tedy o americký styl psaní!)

Kid O
Společnost Kid O je americká firma, která věří, že děti se nejvíce baví, když objevují nové věci, neboli jinými slovy, že pro děti je hra vlastně učením se něčeho nového. Právě z tohoto důvodu jsou všechny výrobky této firmy navrženy tak, aby nabízely co nejvíce možností k rozvoji. Jejich hračky neustále podporují a stimulují děti množstvím svých tvarů, barev a velikostí, a tak jsou možnosti pro kreativní hru opravdu neomezené. Když si děti hrají s výrobky Kid O, posilují vlastní představivost, čímž zapojují dovednosti, které budou potřebovat pro běžný život.
Společnosti Kid O dbá na to, aby byly všechny její výrobky bezpečné, proto jsou testovány nezávislou laboratoří. Každý produkt vyhovuje US ASTM F 963-07 standardům a EN-71 evropským standardům. Všechny obaly, které firma používá jsou ze 100% recyklovatelných materiálů.
Jak fungují jejich magnetické tabulky? Podívejte se na toto video:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní mohou vkládat příspěvky. Prosíme, přihlaste se nebo se registrujte .

Nevyplňujte toto pole: